Nahoru Rychlý kontakt: 734 895 183 - objednávky, dotazy, konzultace

Body Studio Vyškov

kryolipolýza, vacupress
lifting obličeje, ultrazvuková špachtle

Kryolipolýza

Zbavit se tuku přesně tam, kde potřebujete umožňuje Kryolipolýza. Jde o neinvazivní liposukci nové generace.

Kryolipolýza ničí tukové buňky chladem. Tento jev medicína nazývá kryolipolýzou. Jedná se o uznanou a certifikovanou lékařskou metodu. Zasažené tukové buňky se nevratně poškodí a jsou z těla následně přirozeně odstraněny.

Jak probíhá zákrok?

LipoCryo lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek. Nejžádanějšmi partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, hýždě a záda.

Aktivací přístroje dojde k přesnému nasátí kůže s tukovou tkání do aplikační koncovky. Jakmile je kůže ve správné pozici, je aktivována vlastní kryolipolýza - řízená aplikace teploty ~ 3°C s délkou trvání přibližně 30 min.

V průběhu aplikace budete cítit mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který rychle ustupuje. LipoCryo aplikace je pohodlná, můžete při ní relaxovat, poslouchat hudbu, sledovat televizi nebo třeba pracovat na notebooku... Obvyke se provádí během jedné návstěvy nasátí ve dvou lokalitách.

Jaké výsledky a kdy?

Tukové buňky v podkoží jsou zvláště citlivé na vystavení chladu. Při teplotě 3°C nejsou poškozeny ani nervy, svaly nebo žilky v místě aplikace, ale pouze tukové buňky. Tuto teplotu LipoCryo pečlivě monitoruje a podle ní reguluje kryolipolýzu. LipoCryo tak trvale odstraňuje tukové buňky bez poškození okolních tkání. V závislosti na původní síle tukové tkáně je její průměrný úbytek 3-15mm, nebo-li ~ 25-45%. Takové výsledky medicína považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukcí, avšak s nepornými výhodami.

Metoda je nechirurgická, neivazivní, bezbolestná a bezpečná. Výsledek LipoCryo začnete registrovat za přibližně 2 týdny, kdy vrcholí likvidace tukových buněk, která trvá až do 6. týdne od aplikace. Po té jsou možné další 1-2 aplikace ve stejné lokalitě, je-li to potřeba.

Bezpečnost především!

Myslete na své zdraví a rizika. Ne všechny přstroje na trhu, jsou lékařsky certifikované, některé používají teplot pod nulou, od kterých izolují kůži jenom vložkou, díky čemuž může dojít k omrzlině. Některé neměří teplotu kůže a neřídí se podle ní intenzitu kryolipolýzy.

Námi používaný přístroj LipoCryo má nejvyšší evropskou certifikaci medicínského přístroje, jeho aplikací jste v naprostém bezpečí.

Pokud máte zájem o další informace nebo nezávaznou konzultaci, kontaktujte nás.

Body Studio Vyškov - Petra Šafářová
OD Kojál 2. patro - naproti výtahu
Nádražní 2/1
682 01 Vyškov

Konzultace, objednávky:
tel. 734 895 183

safarova.p@seznam.cz
www.bodystudiovyskov.cz