Nahoru Rychlý kontakt: 734 895 183 - objednávky, dotazy, konzultace

Body Studio Vyškov

kryolipolýza, vacupress
lifting obličeje, ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle dnes patří mezi moderní vybavení kosmetických salónů a je výrazným pomocníkem v péči o pleť. Bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí nahrazuje nepříjemné a zastaralé mechanické čištění pleti. Po ošetření pleť nejeví naprosto žádné známky podráždění a začervenání. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Je vhodné i na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ošetřením ultrazvukovou špachtlí se působí na prokrvení pokožky a současně je umožněn větší přísun živin a vody do jejího nitra. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují mimo jiné také nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí. Ošetření je též velmi účinné při léčbě a prevenci akné. Při pravidelném ošetřování docílíte zlepšení celkové kvality pleti.

Doporučuje se min. 1x měsíčně.

Kosmetické využití ultrazvukové špachtle:

  • účinný peeling - hloubkové profesionální čištění pleti, léčba akné, odstranění pupínků, vřídků, komedomů, staré kůže, čištění pórů
  • mezoterapie (omlazení) - zapracování - hloubková penetrace krémů a sér pomocí ultrazvuku, vyhlazení vrásek, podpora tvorby kolagenu a elastanu
  • iontoforéza - led terapie - biostimulačním laserem pomocí červeného a modrého světla. Ničí bakterie způsobující akné, uzavírá póry, stimuluje krevní oběh, regeneruje a omlazuje pokožku, vyhlazuje vrásky, zvyšuje produkci kolagenu, má příznivý vliv na snížení pigmentace a zesvětlení kůže.

Ošetřením ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s liftingem obličeje docílíte kompletního profesionálního ošetření pleti včetně omlazení.

Pokud máte zájem o další informace nebo nezávaznou konzultaci, kontaktujte nás.

Cena
Ošetření ultrazvukovou špachtlí 350,- Kč
Lifting obličeje + ultrazvuková špachtle 690,- Kč

Body Studio Vyškov - Petra Šafářová
OD Kojál 2. patro - naproti výtahu
Nádražní 2/1
682 01 Vyškov

Konzultace, objednávky:
tel. 734 895 183

safarova.p@seznam.cz
www.bodystudiovyskov.cz